دسته‌بندی نشده

قیمت روف گاردن

قیمت روف گاردن

قیمت روف گاردن، نوعی بالکن است که اغلب در خانه‌های ویلایی، خانه‌های مستقل یا کلبه‌های تابستانی که در زمستان استفاده می‌شوند ترجیح داده می‌شود. روف گاردن که به آن پاسیو نیز می گویند، منطقه راحتی متفاوت و لوکسی کاملا متفاوت را به خانه شما اضافه می کنند.

 • روف گاردن که بیشتر به عنوان یک بالکن بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد، با سیستم های بالکن شیشه ای پوشانده شده است که آن را مفید و کاربردی کرده و در هر چهار فصل به عملکرد خود ادامه می دهد. مدل های باغ زمستانی در طرح های متنوعی عرضه می شوند و قیمت روف گاردن با توجه به این طرح ها و مدل ها متفاوت است.
روف‌گاردن و تراس‌گاردن | دکوباغ طراح و مجری باغ بام و تراس سبز

قیمت روف گاردن

با مزایا و زیبایی هایی که در اختیار کاربران قرار می دهد جایگاه مهمی در زندگی ما دارد. با وجود اینکه به دلیل هوای گرم در فصل بهار محیطی طبیعی داریم، به غیر از فصل تابستان، به دلیل شرایط سختی که هوای سخت زمستان، برف و باران به ارمغان می‌آورد، ممکن است به سختی بتوانیم آرامشی را که می‌خواهیم پیدا کنیم. روف گاردن در خارج از کشور مورد  توجه زیادی قرار گرفته اند .

مدل های روف گاردن

پس از توسعه فناوری، دیگر در ماه های زمستان بین چهار دیوار خانه خود گیر نخواهید کرد. با مدل‌های روف گاردن و انواع قیمت روف گاردن که می‌توانید در گوشه‌ای از اتاق، باغ یا بالکن خود داشته باشید که در خانه از آن استفاده نمی‌کنید، متوجه می‌شوید که حتی در شرایط سخت زمستانی، هنگام نوشیدن قهوه داغ، متوجه می‌شوید که هیچ رویداد لذت بخش تر از تماشای برخورد برف یا باران به سقف شیشه ای باغ زمستانی نیست.

 • باغ زمستانی که امروزه افزایش تقاضای بسیار شدیدی دارد، در حال تبدیل شدن به یک روند جدید است. بالکن های ساده گذشته اکنون به فضاهای آراسته تبدیل شده اند.

طراحی روف گاردن

روف گاردن  که از شیشه های عایق ساخته شده اند و ساختاری باز و بسته دارند، لذت نشستن در باغ را حتی برای صاحبان آپارتمان در آپارتمان نیز فراهم می کند. در مرحله طراحی، می توانید آن را به هر شکل هندسی که می خواهید طراحی کنید. کیفیت و قیمت روف گاردن  بسته به مهارت استادی که کاربرد دارد دوام را نشان می دهد و ساختار تمیزکاری بسیار آسانی دارد.

 • برای بررسی دقیق‌تر طرح‌های روف گاردن خود، می‌توانید به صفحه طراحی مدل‌های روف گاردن ما مراجعه کنید و ما را در حساب‌های شبکه‌های اجتماعی ما دنبال کنید، همچنین می‌توانید با سیستم‌های بسته‌شدن سقف و سیستم‌های تهویه با کیفیت قدم به فرهنگ روف گاردن بگذارید.

روف گاردن | هزینه ، طراحی و اجرای روف گاردن | سازه چادری ساینا

اندازه های روف گاردن

سیستم های روف گاردن به طور طبیعی در اندازه ها، متر مربع ها و طرح های مختلف با توجه به منطقه ای که  در آن ساخته می شود تولید و به مصرف کنندگان عرضه می شود. اول از همه، تولید روف گاردن با توجه به بالکن محل احداث روف گاردن متفاوت است. در تولید روف گاردن ، ابتدا ابعاد طرح بالکن باغ زمستانه گرفته شده و با توجه به این ابعاد شروع به تولید شیشه می شود.
 • شما می توانید انتخاب کنید که پنجره های روف گاردن چگونه باشد و یا می توانیدشرکتی  که از آن خدمات دریافت می کنید مشورت کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک منطقه بزرگ دارید و می خواهید کل منطقه را ببندید، اشکالی ندارد که پنجره هایی داشته باشید که به روش های سنتی باز و بسته می شوند.
 • چاز سوی دیگر،  اگر مساحتی که می‌سازید به اندازه کافی بزرگ نیست، می‌توانید از سیستم‌های بالکن شیشه‌ای تاشو یا بالکن شیشه‌ای کشویی استفاده کنید. به عبارت دیگر، مشورت با یک متخصص قبل از چیدن بالکن شیشه ای در روف گاردن مفید خواهد بود. و همه این موارد در قیمت روف گاردن تاثیر دارد.

فصول استفاده از روف گاردن

 • در فصل زمستان، روف گاردن ایده آل ترین سازه ها برای لذت بردن از باغ در روزهای سرد هستند. تمام طراحی های روف گاردن ما را می توان با طرح های مدرن و سفارشی ساخت. در فصل زمستان، با توجه به قیمت روف گاردن ایده آل ترین سازه ها برای لذت بردن از باغ در روزهای سرد هستند.
 • اگر بالکن بزرگی دارید یا می خواهید در گوشه ای از باغ خود فضای بسته ایجاد کنید، می توانید از باغ زمستانی بهره مند شوید. باغ زمستانی که تصویر زیبایی شناختی مثبتی به دکوراسیون خانه و باغ می بخشد، به انتخاب کسانی تبدیل شده است که نمی خواهند از لذت باغبانی به خصوص در فصل زمستان محروم شوند.
 • مکات مناسب روف گاردن

  مکات مناسب روف گاردن

  در تابستان می توانید با محافظت در برابر آفتاب از باغ لذت ببرید. برخی از عناصر وجود دارد که باید در ساخت روف گاردن به آنها توجه کنید. به پنجره های نازک و با زاویه دید نمای جلو توجه ویژه ای داشته باشید. در مرحله دوم، شما باید در مورد عایق دقت کنید. با یک سیستم عایق باکیفیت می توانید سال ها اوقات خوشی را در روف گاردون خود داشته باشید.

روف گاردن شیشه ای

روف گاردن ویلا یک انتخاب ایده آل برای ساکنان خانه های مستقل از نوع ویلایی است. اول از همه، روف گاردن نوع ویلا یک اتاق اضافی برای ویلا فراهم می کند. این نوع روف گاردن که معمولاً کاملاً با شیشه پوشانده می‌شوند به شما این امکان را می‌دهند که با طبیعت سازگار شوید، مخصوصاً با قرار گرفتن در موقعیت استراتژیک باغ اصلی.

 • به لطف روف گاردن ویلایی شما، زندگی طبیعی و باغ شما به اندازه ای نزدیک است که به محض دست دراز کردن می توانید آن را لمس کنید، در عین حال به اندازه کافی دور است که تحت تأثیر هیچ گونه شرایط جوی یا آب و هوایی قرار نگیرید.البته تنها مزیت شما عدم ارتباط نزدیک با طبیعت است.
 • اگر فضای کافی ایجاد کرده اید، می توانید یک میز ناهار خوری و صندلی های ناهار خوری را در این قسمت قرار دهید، صندلی های راحتی و جذاب قرار دهید و این باغ را به هر سبکی که می خواهید در خانه خود مبله کنید.روف گاردن از نوع ویلایی محیطی تقریبا یک به یک برای گفتگو با خانواده و عزیزان شما و برای صرف وعده های غذایی دلپذیر ایجاد می کند.

روف گاردن شیشه ای و پرورش گیاه

در این نوع روف گاردن نیز امکان پرورش گیاهان خانگی وجود دارد. با کاشت گل هایی که به نور مستقیم خورشید نیاز ندارند و می توانند در شرایط خانه رشد کنند در گلخانه تمام شیشه ای خود، می توانید یک “روف گاردن” واقعاً ویژه برای خود ایجاد کنید. این گیاهان که هم از نظر طراحی و هم از نظر کارایی ظاهری زیبایی ایجاد می کنند، در روف گاردن شیشه ای رشد می کنند و شما را خوشحال می کنند.

 

روف گاردن برای رستوران

یکی دیگر از مدل های باغ زمستانی که اغلب ترجیح داده می شود، باغ زمستانی لژ است. باغ های زمستانی نوع لژ توسط صاحبان مشاغل به سبک رستوران، کافه و بار بسیار بیشتر از صاحبان خانه های شخصی ترجیح داده می شود. بزرگترین تفاوت باغ های زمستانی نوع لژ با باغ های زمستانی ویلایی این است که سقف آنها کاملا شیشه ای است. این اقامتگاه ها که دارای دیوارها و سقف های شیشه ای هستند به ویژه در رستوران ها و کافه هایی با چشم اندازهای دلپذیر کاربرد دارند.

 • وقتی مشتریان به این اقامتگاه ها می روند، هم از منظره مکان به اندازه کافی لذت می برند و هم از نور خورشید نهایت بهره را می برند. انواع باغ زمستانی لژ طرح هایی هستند که به دلیل جذب مشتریان زیاد نزد صاحبان شهرت دارند. البته این اقامتگاه ها می تواند انتخاب صاحبان ویلا یا کلبه انفرادی نیز باشد.

 

سیستم های روف گاردن

معمولاً با شیشه  ساخته می شوند تا بتوانند در برابر شرایط آب و هوایی سرد مقاوم بوده و از سرما عبور نکنند.                 سیستم‌های روف گاردن پی وی سی به لطف عایق حرارتی و صوتی PVC با ویژگی‌های برتر گرد هم می‌آیند. و با تطابق با ظاهر زیبایی‌شناسی آلومینیوم، فضایی عالی را ایجاد می‌کنند. به لطف قفس ساخته شده از مواد فولادی برای ایجاد عایق حرارتی بالا، یک سیستم بالکن کامل با ساخت روکش کامل فراهم می شود.

 • باغ های زمستانی با روکش پی وی سی گرمای تابستان را از بالکن شما دور نگه می دارند. و از ورود سرمای زمستان به داخل جلوگیری می کنند. انتخاب یک باغ زمستانی با روکش PVC برای چهار فصل لذت بردن از بالکن برای شما ایده آل خواهد بود. همراه با این، یک سیستم کامل باغ زمستانی با یک بالکن شیشه ای کشویی یا تاشو ظاهر می شود.

 

روف گاردن فشرده

به دلیل عمق سبک های روف گاردن فشرده نسبت به گسترده ، این سبک می تواند از دامنه وسیعی از پوشش گیاهی مانند :
گل ، چمن ، درختان ، درختچه ها و… ، و همچنین از آب ، نیمکت ها ، مسیرهای ماسه و… ، استفاده کند . سقف های
سبز عمیق تر ، برای ساختمان های جدید و یا ساختمان های
با سقف قوی مناسب هستند .

روف گاردن فشرده

روف گاردن فشرده

روف گاردن پی وی سی نیز از بیرون ظاهر زیبایی شناسی باشکوهی ارائه می دهد. با ست مبلمان باغ، میز ناهار خوری در فضای باز و لوازم جانبی به هر سبکی که می خواهید در روف گاردن  خود قرار دهید، می توان فضایی دنج، راحت و  جذاب در خانه خود ایجاد کرد. خواه ویلا، خانه مستقل، رستوران یا کافه باشد. با باغ زمستانی پیماپن، لذت کامل بالکن را تضمین می کنید.

و در آخر برای اینکه روف گاردن استفاده کنید. باید به مدل های مختلف دقت کنید. بهترین گزینه را با بودجه مناسب انتخاب کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *