بلاگ چوب پلاس

بهترن پوشش سقف حیاط خلوت ارزان + ایده و طراحی

بهترن پوشش سقف حیاط خلوت ارزان + ایده و طراحی

اگر بدنبال پوشش سقف حیاط خلوت هستید، قطعا چوب پلاست می‌تواند بهترین ایده برای شما باشد. شاید سوال کنید که این محصول مناسب پوشاندن این نقطه از منزل است یا خیر ؟ در پاسخ باید بگوییم که چوب پلاست نه تنها مناسب پوشش سقف حیاط خلوت بوده که مزایای بسیاری نیز به همراه دارد. این محصول می‌تواند به سادگی، حس طبیعت را به حیاط خلوت شما آورده و ظاهری شیک و در عین حال ساده به آن ببخشد.
پانل‌های چوبی، سقفی محکم در بالای حیاط خلوت ایجاد می‌کند. استفاده از صفحات چوبی در ترکیب با سایر انواع سقف همچون پلی کربنات نیز امکان پذیر است.
هنگام انتخاب چوب پلاستیک، شما از موادی استفاده خواهید کرد که شبیه چوب هستند اما در واقع ساخته دست بشر هستند. مواد مدرن که دقیقاً شباهت بسیار بالایی به چوب طبیعی داشته با این تفاوت که بادوام‌تر بوده و طول عمر بالایی دارند.

معمولا برای پوشش سقف حیاط خلوت از چه مصالحی استفاده می‌شود ؟

پوشش سقف حیاط خلوت را می‌توان با استفاده از مصالح مختلفی ساخت که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. برخی از گزینه‌های رایج عبارتند از: چوب پلاست، چوب، آلومینیوم، فولاد و پانل‌های پلی کربنات. سقف کاذب چوبی ظاهری طبیعی دارد که نیازی به نگهداری و رسیدگی دوره‌ای نخواهد داشت. پانل‌های پلی کربنات سبک، نیمه شفاف هستند و اجازه می‌دهند مقداری نور طبیعی از آن عبور کند و محیطی دلپذیر ایجاد کند. که در ترکیب با چوب پلاست فوق‌العاده خواهد شد. زیرا به راحتی نور مورد نیاز را تامین خواهد کرد. انتخاب مواد اغلب به بودجه، ترجیحات زیبایی شناختی و شرایط آب و هوایی خاص در منطقه شما بستگی دارد.

ایده برای سقف حیاط خلوت !

یکی از انواع پوشش سقف حیاط خلوت با این محصول !

پوشش سقف حیاط خلوت از نوع لوور چوبی سقف این روزها طرفداران بسیاری دارد. این نوع سقف که با چوب پلاست اجرا می‌شود، پست‌ها یا ستون‌هایی بوده که از یک قاب پشتیبانی می‌کند. سپس تیرهای چوبی وجود دارد که به طور مساوی روی قاب قرار گرفته‌اند تا سقف را ایجاد کنند.
سقف لوور حیاط خلوت دارای تخته‌های خاصی هستند که برای ایجاد سقف به هم نزدیک‌تر هستند. می‌توانید تیرها را از حالت کاملا بسته به کاملا باز طراحی نمایید. این به شما امکان می‌دهد، میزان و زاویه نور را تنظیم کنید.
به طور سنتی سقف‌های لووردار از چوب ساخته می‌شدند و برای باز و بسته کردن آن‌ها روشی دستی داشتند. اما نوآوری و فناوری مدرن این سقف‌ها را کاملاً پیشرفته کرده است. اکنون گزینه‌ای از چوب، فلز یا وینیل برای سقف خود دارید. همچنین می‌توانید سقف خود را موتوردار کنید تا تنظیم آن آسان‌تر شود.

ایده برای سقف حیاط خلوت !

ایده برای سقف حیاط خلوت !

سقف حیاط خلوت ارزان اما با کیفیت !

چرا باید در انتخاب متریال برای پوشش سقف حیاط خلوت دقت کنیم !

هنگام انتخاب متریال در صورتی که می‌خواهید سقف حیاط خلوت ارزان تمام شود، باید بدنبال مصالحی باشید که علاوه‌بر قیمت مناسب از کیفیت بالایی برخوردار باشند. می‌توانید سقف را به طور کامل با چوب پلاست بپوشانید یا آن را لوور چوبی سقف کرده و برای عبور نور از متریال‌های دیگر بر روی سقف اجرا شده همچون پلی کربنات استفاده کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا سقف حیاط خلوت ارزان تمام شده اما طول عمر بالایی داشته باشد.
اصلا به همین علت است که باید قبل از اجرای سقف حیاط خلوت، متریال مناسب را بیابید. زیرا نه تنها قیمت که کیفیت بالای محصول حرف اول را خواهد زد. اینکه پس از مدتی نیاز به تعمیر یا نگداری و رسیدگی نداشته باشید، خود از مواردیست که در ارزان تمام شدن سقف حیاط خلوت موثر است. در حالی که دریافت یک سیستم خودکار پیشرفته با یک برنامه، جذاب به نظر می‌رسد، این ممکن است هوشمندانه‌ترین انتخاب نباشد. برای اینکه سقف شما به درستی کار کند نیازی به یک سیستم پیچیده نیست. بنابراین هرچه طراحی پیچیده‌تر باشد، خطر بروز مشکل بیشتر است. بنابراین هر گرانی یا هر طراحی پیچیده نشان از کیفیت بالا نخواهد داشت.

مزایای پوشش سقف حیاط خلوت چیست ؟

پوشش سقف حیاط خلوت مزایای زیادی دارد. اول از همه، همچون پرگولا چوبی، سایه و محافظت در برابر عناصر را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون توجه به آب و هوا از فضایی که دارید، لذت ببرید. این بدان معنی است که می‌توانید بدون نگرانی از بارش باران یا قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، مجالس را میزبانی کنید، استراحت کنید یا در فضای باز غذا بخورید. علاوه‌بر این، سقف حیاط خلوت می‌تواند به تنظیم دما کمک کند و فضای بیرونی شما را در روزهای گرم تابستان راحت‌تر کند. همچنین به ارزش خانه شما می‌افزاید و می‌تواند جذابیت زیبایی شناسی آن را افزایش دهد. به‌علاوه، می‌تواند طول عمر مبلمان و دکوراسیون فضای باز شما را با محافظت از آنها در برابر اثرات خشن آفتاب و باران افزایش دهد.

کاربرد نورگیر در پوشش سقف حیاط خلوت !

شما آزادی زیادی در انتخاب نحوه اضافه کردن نورگیر دارید. می‌توانید چندین نورگیر کوچک داشته باشید که نور را به طور یکنواخت در سراسر حیاط خلوت سرپوشیده شما پخش می‌کند. هنگام اجرای نورگیرها، طول و عرض حیاط و محل قرارگیری تیرهای نگهدارنده اصلی را در نظر بگیرید. اگر سقفی با اسکلت چوبی یا فلزی انتخاب کنید، یک پوشش محکم برای حیاط خلوت خواهید داشت. این مواد سقف در محافظت از شما در برابر عناصر بیرونی عالی هستند. با اضافه کردن نورگیر می‌توان جذابیت آنها را چند برابر کرد.
هنگام ساخت پوشش برای سقف حیاط خلوت همیشه بهتر است، یک نورگیر نصب کنید. هنگامی که می‌خواهید یک نورگیر را به روز کنید، حاشیه خطای بسیار بیشتری وجود دارد. بنابراین اگر فکر می‌کنید ممکن است بعدا نیاز به نور بیشتر داشته باشید، آن را در طراحی سقف خود بگنجانید.

سقف حیاط خلوت ارزان اما با کیفیت !

سقف حیاط خلوت ارزان اما با کیفیت !

انواع نورپردازی برای پوشش سقف حیاط خلوت !

نورپردازی تاکیدی، بیشتر تزئینی است و جنبه های خاصی از حیاط خلوت را برجسته می‌کند. این نوع روشنایی با نصب نورپردازی مسیر، چراغ طناب، چراغ رشته یا LED ایجاد می‌شود. می‌توانید از یک چراغ راهنما در سقف که به شومینه بیرونی شما اشاره دارد، استفاده کنید یا می‌توانید چراغ‌هایی داشته باشید که به سمت پله‌های شما باشد تا آنها را در شب ایمن‌تر کنند.
نوع دیگر، نورپردازی وظیفه‌ای است. این نوری است که در مناطقی که کارها انجام می‌شوند استفاده خواهید شد. اگر سقف حیاط خلوت شما یک آشپزخانه، منقل یا بار در فضای باز را می‌پوشاند، بهتر است این نوع نور را در آنجا متمرکز کنید. نور باید سایه‌ها را حذف کند و مشاهده کاری که انجام می‌دهید را آسان‌تر کند. نور آویز را امتحان کنید تا نور را در جایی که بیشتر به آن نیاز دارید متمرکز کنید.
هنگام نصب چراغ‌ها، فقط از وسایلی استفاده کنید که برای فضای باز رتبه‌بندی شده‌اند. رطوبت و الکتریسیته با هم ترکیب نمی‌شوند و چراغ‌های داخلی برای جلوگیری از رطوبت عایق بندی نشده‌اند. این بدان معناست که در صورت استفاده از نوع اشتباه از وسایل روشنایی، ممکن است در دستان خود خطر آتش سوزی داشته باشید. شما همچنین باید تمام سیم کشی‌ها را عایق بندی کنید. ارتفاع سقف خود را در نظر بگیرید : اگر بیش از حد بلند است، می‌خواهید از آویزهای قطره‌ای بیشتری استفاده کنید تا نور را نزدیک‌تر کنید و آن را در جایی که می‌خواهید متمرکز کنید.

آیا می‌توان پوشش سقف حیاط خلوت را مطابق با معماری خانه سفارشی کرد ؟

بله، سقف حیاط خلوت را می‌توان برای تکمیل معماری و سبک خانه شما سفارشی کرد. گزینه‌های طراحی از جمله سقف لوور یا تایل سقفی، رنگ‌ها و پرداخت‌های مختلف در دسترس است. شما می‌توانید از بین سقف‌های موجود برای دستیابی به ظاهر دلخواه، سبک مورد نظر را انتخاب کنید. علاوه‌بر این، اگر چوب پلاست را انتخاب کنید و نه تنها 6 رنگ متنوع داشته که با دیگر عناصر هماهنگ خواهد شد. سفارشی سازی به شما این امکان را می‌دهد که یک فضای نیمه باز انسجام و زیبایی شناختی ایجاد کنید که به طور یکپارچه با طراحی خانه شما ادغام شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵

1 نظر در “بهترن پوشش سقف حیاط خلوت ارزان + ایده و طراحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *