مجموعه چوب پلاس فعالیت کاری خود را از سال 1390 خورشیدی  بر اساس توانمندی و تجربیات گذشته خود در زمینه طراحی ، فروش خام جنس و اجرای پروژه های مرتبط با محصول کامپوزیتی چوب پلاستیک ( چوب پلاست )در زمینه انواع پروفیل های کفپوش ، سقف کاذب، نماپوش و سازه ای جهت اجرای روف گاردن و لندسکیپ بعنوان پیشتاز در تولید و اجرای روف گاردن های ترکیبی،مبلمان شهری و المان های محیطی آغاز نمود ، که روز به روز با افزایش استقبال کارفرمایان ، پیمانکاران ، مهندسان طراح از این محصول بر اندوخته  تجربیات مجموعه  چوب پلاس افزوده ، که  منجر به گسترش فعالیت مجموعه به منظور  ارایه بهتر  خدمات کیفی و کمی مورد نیاز و تقاضای بازار  گردید .

شعار و هدف مجموعه بر اساس تجربیات کسب شده به شرح زیر میباشد :

الف – فروش خام جنس بر اساس مشاوره صحیح و رایگان به منظور کاربرد مناسب هر مقطع با قیمت مناسب و رقابتی .

ب – طراحی بهینه و قابل اجرا مبتنی بر ضوابط علمی معماری ، اقلیم  فرهنگی و جغرافیایی ایران بر اساس نیازهای کابردی کارفرما با کمترین هزینه به منظور تغییر کاربری و بهبود  .

ج- اجرای آهنکشی ،  نصب چوب و ساخت المانهای مورد نیاز رستوران ، محوطه ، ویلا ، روف گاردن ( بام سبز ) تراس – دور استخر – نما – سقف کاذب – نرده – کفپوش و مبلمان شهری که تمامی خدمات فوق دارای گارانتی سه ساله میباشد .

بدیهی است که هدف اصلی کارکنان مجموعه چوب پلاس رضایتمندی کارفرمایان گرامی میباشد که این آرمان جز با شکیبایی ، پیگیری مستمر و ارایه مشاوره رایگان حاصل نمیگردد .

این مجموعه با بکارگیری از بهترین نوع متریال مصرفی و به پشتوانه گروه معماری و طراحی خلاق و همچنین تیم های اجرایی متخصص همواره سعی در بوجود آوردن فضاهای دلنشین و مدرن و همینطور مطابق با فرهنگ ایرانی دارد.

از دیگر خصوصیات این مجموعه کاربردی کردن و سازگار نمودن سازه های پرطرفدار همچون پرگولا ، آلاچیق ، آتشکده ، آبنما و غیره می باشد که با توجه نیاز و اقلیم کشورمان بومی سازی شده است .        ما معتقدیم هر بام ، باغی ست برای آرامش شما