پروژه رونیکا

در این پروژه از چوب پلاست به عنوان محصول پایه و اصلی برای طراحی و اجرای روف گاردن استفاده شده است. از اساسی‌ترین عناصری که در سراسر این بام سبز مشاهده می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

کفپوش چوب پلاست : کفپوش چوبی به عنوان مشخص کننده مسیر رفت و آمد در روف گاردن و همینطور کف سازی فضای نشیمن و پرگولا استفاده شده که موجب ایجاد محیط یکدست و هماهنگ با دیگر عناصر شده است.

پرگولا چوب پلاست : این سازه یکی از پرکاربردترین عناصر در روف گاردن و محوطه سازی بوده که در این پروژه نیز اجرا شده است. پرگولا چوبی را بهترین مکان برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی به خصوص در فضاهای این چنینی دانست.

آلاچیق چوب پلاست : در بخش دیگر از این روف گاردن به دلیل متراژ بالایی که دارد از آلاچیق نیز استفاده شده که فضایی خصوصی و مناسب برای تمامی فصول سال را بوجود آورده است.

فلاورباکس چوب پلاست : فلاورباکس چوبی از دیگر عناصری بوده که در زیبایی این روف گاردن نقش بسزایی داشته و محیطی سرسبز را ایجاد کرده است. فلاورباکس به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحت‌ترین روش ممکن فضای سبز را به پشت بام خود اضافه نمایید.

رواق چوب پلاست : رواق چوبی نیز از موراد پرکاربرد در نشان دادن مسیر رفت و آمد بوده و این روزها بسیار مورد توجه است. به خصوص که با نورپردازی و همچنین استفاده از گیاهان و گل‌های پیچک جلوه‌ای دو چندان زیبا به محیط خواهد داد.

برای تکمیل این پروژه از نورپردازی حرفه‌ای در سراسر محیط برای زیباتر شدن و نور کافی در عصر و شب استفاده شده است. همینطور جزئیاتی از جمله : چمن مصنوعی و سنگ در بخش‌هایی از این روف گاردن مشاده می‌شود که به زیباتر شدن محیط بسیار کمک کرده است.