پروژه دروس

پروژه دروس به صورت گسترده با استفاده از چوب پلاست طراحی و اجرا شده است. در این روف گاردن عناصر مختلفی ساخته شده تا در نهایت به این پروژه خاص تبدیل شده است. از جمله اصلی‌ترین عناصری که در این روف گاردن مشاهده می‌کنید عبارتند از :

کفپوش چوب پلاست : کفپوش چوبی در هر پروژه حرف اول را خواهد زد. علت این امر بکدست و یکپارچه کردن محیط بوده و به اجرای راحت‌تر سایر عناصر و سازه‌ها کمک خواهد کرد. علاوه‌براین یکی از بهترین عایق‌بندی‌های پشت بام نیز محسوب می‌شود که از ورود و خروج سرما یا گرما به طبقه زیرین جلوگیری می‌نماید.

از دیگر ویژگی‌های این کفپوش می‌توان به رنگبندی متنوع آن اشاره کرد که در 6 رنگ موجود است. عمین باعث می‌شود تا افراد با سلایق مختلف بتوانند محیطی دوست داشتنی و خصوصی داشته باشند. حال آنکه این رنگبندی در دیگر موارد و برای اجرای دیگر عناصر بسیار کارآمد بوده و هارمونی و یکدستی را در محیط ایجاد می‌نماید.

نوع کفپوش اجرا شده در این پروژه پرتردد بوده و با رفت و آمدهای پی در پی آسیب نخواهد دید. ضمن اینکه با قرار گرفتن اجسام سنگین همچون مبلمان فضای باز یا سازه‌هایی همچون آلاچیق یا پرگولا مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد و به راحتی تحمل وزن سنگین را دارد.

نیمکت چوب پلاست

مبلمان چوب پلاست

پرگولا چوب پلاست

جانپناه چوب پلاست

رواق چوب پلاست

فلاورباکس چوب پلاست